שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איך לבחור מידת נעלי נשים

נעליים משמשות למטרת הליכה תקינה ושמירה על יציבות של עמוד השדרה. בנוסף, נעליים משמשות נשים כפריט נלווה המותאם לסגנון הלבוש וסוג האירוע אליו הן מתכננות ללכת. בחירה של נעליים במידה המתאימה חשובה למטרת השגת כל המטרות שרשמנו ולמען הנוחות שלכן. אם גם אתן מעוניינות לדעת איך לבחור מידת נעליים, התחילו לקרוא מאמר זה.

מדידה והתאמת מידת נעליים

ניתן להניח כף רגל על נייר ולשרטט באמצעות עפרון מהעקב ועד הבוהן. מדידת האורך תתבצע באמצעות סרגל ותמיד יש לעגל את התוצאה שהתקבלה כלפי מעלה. בהתאם לסנטימטרים יש להתאים את המידה. באם למשל אורך כף הרגל שלכן היא 23.5 המידה המתאימה לכן היא 38. באם האורך הוא 25 המידה שלכן היא 40 וכן הלאה. חשוב לדעת שמידות אירופאיות שונות מישראליות ולכן יש להמיר את התוצאה בהתאם. הערה חשובה נוספת היא שחשוב לבצע מדידה של שתי כפות הרגליים שכן ישנם מצבים בהם כף אחת ארוכה או לחלופין קצרה יותר מהאחרת. אז איך הכי נכון לבחור מידת נעליים ונעליים איכותיות אשר נוחות לכף רגלכן? המשיכו לקרוא.

בחירת מידת נעליים – הטיפים החשובים

  • התאמת הנעל לכף הרגל – חשוב להיות מודעים לכך שיש הבדלים בין המידות בדגמים שונים ולעיתים גם אצל יצרנים שונים ולכן הדבר החשוב ביותר הוא למדוד את הנעל ולוודא שהיא אכן מתאימה לכף הרגל שלכן ולא רק בהתבסס על המידה.
  • צורת כף הרגל – נעליים אידיאליות הן נעליים אשר תואמות את צורת כף הרגל של האישה שנועלת אותן. כמו כן, בסוף היום, הרגל רחבה יותר מאשר בתחילת יום וזאת טרם ההליכה עליה.
  • שינויים והתאמה – קחו בחשבון שמידות האורך והרוחב של כפות הרגליים שלכן משתנות במהלך השנים ולכן חשוב לא להתבסס על המידה בה הייתן לפני חמש או עשר שנים, אלא לבצע מדידה מחודשת ובהתאם לבחור את הנעל.
  • רווח חשוב – תמיד יש לוודא שאתן מודדות את הנעליים בעמידה ויש רווח בין הבוהן לבין קצה הנעל של לפחות סנטימטר שניים.
  • נוחות מההתחלה – אל תקנו נעליים שלא נוחות לכן משום שהמוכר הבטיח שהנעל תתרחב. נעליים לא תמיד מתרחבות לאורך זמן, ויכול להיווצר מצב בו תחושו שלא בנוח עם הנעליים ותימנעו מלנעול אותן. יש אפשרות להרחיב נעליים באמצעות מכשיר מיוחד.

כעת, כאשר אתן יודעות איך לבחור מידת נעלי נשים, כל שנותר לכן לעשות הוא לבחור את אותה נעל איכותית ונוחה בה אתן מעוניינות מההיצע העשיר של נעלי פאולה. לדגמים השונים באתר האינטרנט שלנו לחצו כאן

מאמרים נוספים

הירשמו

וקבלו עדכונים ומבצעים בלעדיים ישירות למייל שלכם