שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איך לבצע התאמת נעליים לשמלה בצורה נכונה

איך מתאימים נעליים לשמלה ואיזה גוון של נעל יכול להשתלב עם שמלה בצבע כזה או אחר? אם גם אתן רוצות לדעת איך לבצע התאמת נעליים לשמלה בצורה נכונה השורות הבאות נכתבו במיוחד בשבילכן.

שמלות מהוות את אחד מפריטי הלבוש האהובים ביותר על כל אישה באשר היא, ולכן, אחת מהשאלות הנפוצות ביותר בקרב נשים עם חוש אופנתי היא השאלה המופיעה בכותרת: איך לבצע התאמת נעליים לשמלה בצורה נכונה ? על מנת לענות לעצמכן על השאלה, חשוב לשים דגש לשני פרמטרים עיקריים:

  1. רוחב השמלה ביחס לרגליים
  2. עומק המחשוף של הירך

בהתאם לפרמטרים אלו יש לבחור את הנעליים לשמלה באופן הבא: בכל אותם מקרים בהם שולי השמלה רחבים ביחס לרגליים, מומלץ לבחור בזוגות נעליים רחבות יותר השומרות על פרופורציה ביחס לשמלה, אך במידה והשמלה ארוכה יותר ומסתירה את הרגליים, מומלץ ללכת על נעליים צרות יותר.

במידה והחלטתן ללבוש שמלות קצרות יותר החופשות את הרגליים, חשוב ומומלץ ללכת על נעליים המסייעות לאשליה של הארכת הרגליים, כאשר נעלי עקב עם קצה מחודד באופן יחסי היא האופציה הנכונה ביותר ללכת עליה. יחד עם זאת, אם אתן לא כל כך "מסתדרות" עם נעלי עקב בגובה כזה או אחר, מומלץ ללכת על נעלי סירה סגורות בקצוות או נעלי נוחות המגיעות עם קצה מחודד באופן יחסי, וכך תוכלו לייצר אשליה של רגליים מוארכות יותר.

אם כך, איך לבצע התאמה של גוון הנעל לצבע השמלה?

התלבטות נוספות הנלווית לשאלה איך לבצע התאמת נעליים לשמלה בצורה נכונה קשורה לצבע השמלה וגוון הנעליים. התלבטות זו קלה יותר במידה ובחרתן ללבוש שמלה שחורה ובמקרים אלו תוכלו להתאים כמעט כל סוג של נעל בכל גוון אפשרי, וזאת בתנאי שמכסת הצבעים (כולל פריטי האקססוריז) אינו עולה על 3 צבעים שונים. מראה קלאסי יותר לשמלה שחורה כולל גוון בהיר של נעליים, לרבות, נעליים לבנות, נעלי שמנת וכדומה. במידה ובחרתן שמלה בצבע בהיר תוכלו לבחור בגוון נעליים כהה יותר ובכל ליצור ניגודיות משלימה בין השמלה המונחת על הגוף לכפות הרגליים.

ומה קורה במקרים בהם בחרתן בשמלה בגוון כחול? כאן, תוכלו ללכת על נעליים בגוון שחור או לבן או להעז יותר ולבחור נעליים בגוון כסף או זהב. נעליים בגוון זה יכולות להתאים גם לשמלות בצבע אדום, ורוד וצבעי אדמה.

מחפשות אחר הנעליים המושלמות לכל שמלה המונחת לכן בארון? אצלנו בנעלי PAOLA, מותג הנעליים המוביל של ישראל, תוכלו למצוא עשרות דגמים של נעלי נשים מכל סוג, בכל מידה ובכל גוון.

מאמרים נוספים

הירשמו

וקבלו עדכונים ומבצעים בלעדיים ישירות למייל שלכם